O mnie

nat-7

Cześć, jestem Natalia. Z wykształcenia pedagog, w drugiej kieszeni posiadający dyplom z zarządzania. Nieśmiało nazywam siebie blogerem, gdyż od ponad trzech lat, z małą przerwą, próbuję swoich sił w bloggingu.

W połowie 2013 roku zdecydowałam się rzucić wszystko co znam, lubię i kocham, aby następnie wyruszyć w świat w poszukiwaniu nowych wrażeń. Za swój kierunek obrałam Stany Zjednoczone. Planowałam, że będzie to roczna przygoda, ale już pierwszego dnia pobytu w tym mieście poczułam się jak ryba w wodzie, jak brakujący puzzel pasujący do całości obrazka… no dobra, przesadzam, ale prawdą jest, że się zakochałam. Z każdym dniem poznawania go chciałam więcej i więcej, a za każdym razem gdy groziło nam rozstanie, moje serce wpadało w czarną rozpacz. Niełatwo rezygnuje się z tego, co się kocha, więc zostałam. San Francisco, bo o nim mowa, jest jak dotychczas moim ulubionym miejscem na ziemi. Jest przepięknym miastem o fantastycznym klimacie. Lubię tu być, lubię tu żyć.

Moja amerykańska przygoda rozbudziła we mnie zamiłowanie do podróży małych i dużych, otworzyła mi oczy na świat, który powoli zaczęłam obejmować rękoma, sercem i aparatem fotograficznym.

Każdy z nas jest w swojej własnej, niepowtarzalnej podróży. Ciągle jesteśmy w drodze. Do szkoły, do pracy, do domu, do kina, do nowego miasta czy kraju. W drodze do drugiego człowieka czy… do siebie. Na moim blogu pragnę się z Wami dzielić wrażeniami z moich podróży, dokądkolwiek mnie one zaprowadzą. Mam nadzieję, że większość z nich będziesz dzielić razem ze mną. Zapraszam!